Korzystaj z kanałów informacyjnych do tworzenia sieci z klasą za ponad 100 000 USD miejsc pracy

  • Post author:
  • Post category:Business

Networking to sposób na życie każdego dyrektora, który szuka pracy o wartości ponad 100 000 USD. Chociaż obowiązują wszystkie standardowe zasady dotyczące networkingu, dyrektorzy i liderzy technologiczni poszukujący dobrze płatnej pracy potrzebują czegoś więcej niż nazwiska i adresu e-mail osoby kontaktowej.

Zarejestruj się, aby otrzymywać wiadomości, które  gala prime mma zawierają nazwiska kluczowych osób (i firm) na liście priorytetów sieci. Bądź na bieżąco z tematami interesującymi Twoje kontakty i od czasu do czasu wysyłaj artykuł lub link na podstawie tego, czego się dowiadujesz. Zademonstruj, że jesteś zainteresowany i posiadasz wiedzę na temat ich areny, dzieląc się tylko tymi rzeczami, które są istotne dla ich niszy.

Nie spamuj. Kiedy wysyłasz coś do kontaktu, upewnij się, że jest na miejscu. Otrzymuję e-maile od kontaktów „sieciowych”, które nie mają nic wspólnego z moją firmą, moją niszą lub moimi zainteresowaniami. Ci ludzie tracą u mnie wszelką wiarygodność; w rzeczywistości zablokowałem kilka osób na podstawie ich złych wyborów dotyczących tego, o czym chcę wiedzieć. Jeśli chcesz coś wysłać i nie jesteś pewien, czy będzie to rezonować, powiedz to. „Widziałem to i chociaż nie jestem pewien, czy jest to dla ciebie właściwe, chciałem usłyszeć twoje myśli”, znacznie ułatwia złagodzenie „losowo wysyłam ci rzeczy, aby przypomnieć ci, że tu jestem”, percepcja . Pamiętaj, aby wysyłać linki, a nie załączniki. Większość ludzi ignoruje załączniki od osób, których nie znają, a link pozwala im wybrać, kiedy na nie spojrzeć. Spraw, aby Twój temat i wiadomość e-mail były atrakcyjne, a zrobisz wystarczająco dużo.